Sales network

Leolux LX-producten en -services zijn wereldwijd verkrijgbaar. Neem contact op met uw plaatselijke vertegenwoordiger voor advies op maat over onze collectie, materialen en productdetails.

International

René Nieuwendijk
International Sales Director

rene.nieuwendijk@leolux-lx.com
+31 (0)6 38 13 92 56
+49 (0)151/ 562 42 43

Mr. Charel Weultjes
International Sales Manager

charel.weultjes@leolux-lx.com
+31 (0)6 39 00 77 08
+1 (518) 704 3963​ (USA)

Vertegenwoordigen de regio's

  • Verenigde Staten
  • Canada
  • China
  • Scandinavië
  • Italië
  • Polen
  • Slowakije
  • Hongarije
  • Tsjechië

Duitsland

Vertegenwoordiger: Saarland, Südwest & Luxemburg

Stefan Hoffmann
saarland@leolux-lx.com
+49 (0)6831-97 61 22

Vertegenwoordiger: Frankfurt, Nürnberg-Nord

Martin Frelk
frankfurt@leolux-lx.com
+49 (0)171-8672347

Vertegenwoordiger: München, Nürnberg Süd

Karl-Michael Moser
muenchen@leolux-lx.com
+49 (0)8121-476 41 30

Vertegenwoordiger: Bremen, Hannover, Münster

Frank Grimme
hannover@leolux-lx.com
+49 (0)5132-588 06 40

Vertegenwoordiger: Köln, Bonn

Frank Triesch
koeln@leolux-lx.com
+49 (171) 4751611

Vertegenwoordiger: Berlin, Ost-Deutschland

Andreas Ehrlich
berlin@leolux-lx.com
+49 (0)171-766 20 17

Vertegenwoordiger: Düsseldorf, Ruhrgebiet

Ralf Koch
duesseldorf@leolux-lx.com
+49 (0)171 6184150

Nederland

Johan Venekamp
Verkoopleider
johan.venekamp@leolux-lx.com
+31(0)6 515 724 24

Anne Hendriks
Accountmanager
annehendriks@leolux-lx.com
+31(0)6 185 816 03

Frankrijk

Elisabeth Avedissian
Vertegenwoordiger: Frankrijk
elisabeth.avedissian@leolux-lx.com
+33(0) 6 83 20 17 32

Mikael Piris
Vertegenwoordiger: Frankrijk
mikael.piris@leolux-lx.com
+33(0) 6 45 61 59 00

Zwitserland en Oostenrijk

Tim Groneberg 
Salesmanager Zwitserland en Oostenrijk
schweiz@leolux-lx.com
+41 (0) 78 739 77 40

België

Stijn Lievens
Salesmanager België en Luxemburg
stijn.lievens@leolux-lx.com
+32 (0)475 44 78 92

Verenigd Koninkrijk

David Graney
Vertegenwoordiger: Verenigd Koninkrijk
gb@leolux-lx.com
+44 77 68 44 83 69

Spanje

Sylvain Prévost​
Vertegenwoordiger: Spanje
spain@leolux-lx.com
+34 654 59 57 43

Balkan

Thomas Flavell
Vertegenwoordiger: Noord-Macedonië, Servië, Bosnië, Kosovo, Kroatië, Slovenië, Bulgarije, Montenegro, Moldavië en Roemenië
balkans@leolux-lx.com
+33 789743176

Rusland en Oekraïne

Nikolaj Cernyh
Vertegenwoordiger: Baltische Staten, Oekraïne en GOS
nce@leolux-lx.com
+49 (0) 157 - 35397955

Japan

Miki Nakamura
Country manager
japan@leolux.com​
+819023209476

China

René Nieuwendijk
International Sales Director
china@leolux.com
+31 (0)6 38 13 92 56