Sales network

Leolux LX-producten en -services zijn wereldwijd verkrijgbaar. Neem contact op met uw plaatselijke vertegenwoordiger voor advies op maat over onze collectie, materialen en productdetails.

International

(Niet inbegrepen: Nederland, Duitsland, België, Luxemburg, Frankrijk, Zwitserland, Oostenrijk)

René Nieuwendijk
International Sales Director
rene.nieuwendijk@leolux-lx.com
+31(0)6 38 13 92 56


Voor de VS en Canada
+1 (716) 2175863

Duitsland

Directeur Marketing & Sales: D.A.CH.

Dipl. Ing. Bernd Schellenberg
bernd.schellenberg@leolux-lx.com
+49 (0)160 882 880 8

Vertegenwoordiger: Nordhessen, Dortmund

Dieter Seipp
sauerland@leolux-lx.com
+49 (0)170-4539910

Vertegenwoordiger: Saarland, Südwest & Luxemburg

Stefan Hoffmann
saarland@leolux-lx.com
+49 (0)6831-97 61 22

Vertegenwoordiger: Frankfurt, Nürnberg-Nord

Martin Frelk
frankfurt@leolux-lx.com
+49 (0)171-8672347

Vertegenwoordiger: München, Nürnberg Süd

Karl-Michael Moser
muenchen@leolux-lx.com
+49 (0)8121-476 41 30

Vertegenwoordiger: Bremen, Hannover, Münster

Frank Grimme
hannover@leolux-lx.com
+49 (0)5132-588 06 40

Vertegenwoordiger: Köln, Bonn

Frank Triesch
koeln@leolux-lx.com
+49 (171) 4751611

Vertegenwoordiger: Berlin, Ost-Deutschland

Andreas Ehrlich
berlin@leolux-lx.com
+49 (0)171-766 20 17

Vertegenwoordiger: Düsseldorf, Ruhrgebiet

Felix Thonet
duesseldorf@leolux-lx.com
+491 (0) 17 14 73 59 63

Nederland

Johan Venekamp
Verkoopleider: Nederland
johan.venekamp@leolux-lx.com
+31(0)6 515 724 24

België

David Levins
Verkoopleider: België | G.D.L. | Frankrijk
david.levins@leolux-lx.com
+32 (0)499 51 33 58

Frankrijk

Elisabeth Avedissian
Vertegenwoordiger: Frankrijk
elisabeth.avedissian@leolux-lx.com
+33(0) 6 83 20 17 32

Mikael Piris
Vertegenwoordiger: Frankrijk
mikael.piris@leolux-lx.com
+33(0) 6 45 61 59 00

Oostenrijk

Percy Thonet
Vertegenwoordiger: Oostenrijk
austria@leolux-lx.com
+43 69 91 90 92 001

Denemarken

Lehri Singh
Vertegenwoordiger: Denemarken
denmark@leolux-lx.com
+45 20 475 875

Zwitserland

Tim Groneberg 
Sales manager: Zwitserland
schweiz@leolux-lx.com
+41 (0) 78 739 77 40

Spanje

Sylvain Prévost​
Vertegenwoordiger: Spanje
spain@leolux-lx.com
+34 654 59 57 43

Verenigd Koninkrijk

David Graney
Vertegenwoordiger: Verenigd Koninkrijk
gb@leolux-lx.com
+44 77 68 44 83 69

Rusland en Oekraïne

Nikolaj Cernyh
Vertegenwoordiger: Baltische Staten, Oekraïne en GOS
nce@leolux-lx.com
+49 (0) 157 - 35397955

Balkan

Thomas Flavell
Vertegenwoordiger: Noord-Macedonië, Servië, Bosnië, Kosovo, Kroatië, Slovenië, Bulgarije, Montenegro, Moldavië en Roemenië
balkans@leolux-lx.com
+33 789743176