Sales network

Leolux LX-producten en -services zijn wereldwijd verkrijgbaar. Neem contact op met uw plaatselijke vertegenwoordiger voor advies op maat over onze collectie, materialen en productdetails.

International

René Nieuwendijk
International Sales Director
rene.nieuwendijk@leolux-lx.com
+31 (0)6 38 13 92 56
+49 (0)151/ 562 42 43

Mr. Charel Weultjes
International Sales Manager

+31 (0)6 39 00 77 08
+1 (518) 704 3963​ (USA)
charel.weultjes@leolux-lx.com

Vertegenwoordigt de regio's

  • Verenigde Staten
  • Canada
  • Scandinavië
  • Italië
  • Polen
  • Slowakije
  • Hongarije
  • Tsjechië

Duitsland

Vertegenwoordiger: Saarland, Südwest & Luxemburg

Stefan Hoffmann
saarland@leolux-lx.com
+49 (0)6831-97 61 22

Vertegenwoordiger: Frankfurt, Nürnberg-Nord

Martin Frelk
frankfurt@leolux-lx.com
+49 (0)171-8672347

Vertegenwoordiger: München, Nürnberg Süd

Karl-Michael Moser
muenchen@leolux-lx.com
+49 (0)8121-476 41 30

Vertegenwoordiger: Bremen, Hannover, Münster

Frank Grimme
hannover@leolux-lx.com
+49 (0)5132-588 06 40

Vertegenwoordiger: Köln, Bonn

Frank Triesch
koeln@leolux-lx.com
+49 (171) 4751611

Vertegenwoordiger: Berlin, Ost-Deutschland

Andreas Ehrlich
berlin@leolux-lx.com
+49 (0)171-766 20 17

Vertegenwoordiger: Düsseldorf, Ruhrgebiet

Felix Thonet
duesseldorf@leolux-lx.com
+491 (0) 17 14 73 59 63

Nederland

Johan Venekamp
Verkoopleider: Nederland
johan.venekamp@leolux-lx.com
+31(0)6 515 724 24

Coen Krijnen
Accountmanager New Business
coen.krijnen@leolux-lx.com
+31 6 52 41 35 71

Frankrijk

Elisabeth Avedissian
Vertegenwoordiger: Frankrijk
elisabeth.avedissian@leolux-lx.com
+33(0) 6 83 20 17 32

Mikael Piris
Vertegenwoordiger: Frankrijk
mikael.piris@leolux-lx.com
+33(0) 6 45 61 59 00

Zwitserland en Oostenrijk

Tim Groneberg 
Salesmanager: Zwitserland en Oostenrijk
schweiz@leolux-lx.com
+41 (0) 78 739 77 40

België

David Levins
Salesmanager: België | G.D.L. | Frankrijk
david.levins@leolux-lx.com
+32 (0)499 51 33 58

Verenigd Koninkrijk

David Graney
Vertegenwoordiger: Verenigd Koninkrijk
gb@leolux-lx.com
+44 77 68 44 83 69

Spanje

Sylvain Prévost​
Vertegenwoordiger: Spanje
spain@leolux-lx.com
+34 654 59 57 43

Balkan

Thomas Flavell
Vertegenwoordiger: Noord-Macedonië, Servië, Bosnië, Kosovo, Kroatië, Slovenië, Bulgarije, Montenegro, Moldavië en Roemenië
balkans@leolux-lx.com
+33 789743176

Rusland en Oekraïne

Nikolaj Cernyh
Vertegenwoordiger: Baltische Staten, Oekraïne en GOS
nce@leolux-lx.com
+49 (0) 157 - 35397955

China

Sissy Shih
Vertegenwoordiger
china@leolux.com​
+8613918305073

Japan

Miki Nakamura
Country manager
japan@leolux.com​
+819023209476